Nie przegap
Strona główna » Sport » Gminna Spartakiada w Biadolinach Szlacheckich

Gminna Spartakiada w Biadolinach Szlacheckich

W sobotę 8 lipca odbyła się kolejna edycja Gminnej Spartakiady Ludowych Klubów Sportowych o Puchar Wójta Gminy Dębno. Gospodarzem zawodów był LKS „Start 77” Biadoliny Szlacheckie, który w tym roku obchodzi 40-lecie swojego istnienia. Do sportowej rywalizacji zgłosiły się również kluby: LKS „Grom” Sufczyn, LKS „Kłos” Łysa Góra, LKS „Victoria” Porąbka Uszewska, LKS „Sokół” Maszkienice i LKS „Orzeł” Dębno.

W ramach turnieju rozegrano zawody w piłce nożnej mężczyzn, piłce siatkowej mężczyzn i kobiet, a także w konkurencjach rekreacyjnych: rzucie lotką do tarczy i rzucie piłką do kosza. Niestety zawodnikom nie sprzyjała pogoda – ulewny deszcz uniemożliwił zorganizowanie przeciągania liny.

Po rozegraniu wszystkich konkurencji i podsumowaniu wyników zwycięzcami Gminnej Spartakiady okazali się gospodarze, którzy wyprzedzili w klasyfikacji końcowej kluby z Dębna i Łysej Góry. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe puchary i dyplomy, a także bony na zakup sprzętu sportowego.

ug

Fot. Maciej Mazur / archiwum ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast