Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Gotowanie zakończone…

Gotowanie zakończone…

Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu” zakończyło właśnie cykl spotkań kulinarnych. W ramach warsztatów z gotowania potraw z grzybów odbyły się cztery spotkania warsztatowe, po jednym w każdej z gmin wchodzących skład Lokalnej Grupy Działania: Woli Radłowskiej (Dom Strażaka), Mokrzyskach (świetlica wiejska), Dębnie (OSP) i Warysiu (Dom Wiejski).

Warsztaty skierowane były do wszystkich mieszkańców obszaru LGD, a udział w nich był całkowicie bezpłatny. Z oferty Stowarzyszenia skorzystało łącznie ok. 65 osób.

Celem warsztatów było nie tylko zapoznanie się z ciekawymi przepisami i sposobami przyrządzania potraw, ale także zachęcenie mieszkańców do ich promowania. Grzyby, które w obfitości występują w okolicznych lasach stanowić mogą ważny element lokalnego produktu turystycznego wyróżniającego, a zarazem promującego obszar LGD.

Zwieńczeniem warsztatów kulinarnych było spotkanie autorskie z Gościem Specjalnym – Siostrą Anastazją Pustelnik. Na spotkanie, które odbyło się 15.10.2011 r. w Domu Wiejskim w Warysiu przybyło ok. 100 czytelniczek.

Wszystkim uczestnikom i współorganizatorom serdecznie dziękujemy!
Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu”

Podobne artykuły
“%RELATEDPOSTS%”

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast