Don't Miss
Home » Kultura » Gramy jazz dla Jacka

Gramy jazz dla Jacka

Gramy jazz dla Jacka – pod takim hasłem w piątkowy wieczór 10 listopada 2017 roku w Oranżerii hotelu Łaziska koncertowaliśmy dla Jacka Mazura, który pochodzi z Czchowa. Od 2000 roku czynnie angażuje się w organizację Baszta Jazz Festival w Czchowie, gdzie sprawuję funkcję dyrektora artystycznego.

Jacek Mazur jest jednym z członków zespołu Jazz Band Ball Orchestra (założony w 1962 roku). Obecnie zmaga się z ciężką chorobą, stąd pomysł przyjaciół i miłośników jazzu na wsparcie Jacka w trudnych chwilach. Na scenie zagrały dwa zespoły: Leliwa Jazz Band z Tarnowa oraz Jazz Band Ball Orchestra z Krakowa. W trakcie koncertu każdy mógł dodatkowo wesprzeć naszą inicjatywę poprzez udział w licytacji koszulek z podobizną Jacka Mazura i logiem koncertu “Gramy Jazz dla Jacka”.

Dziękujemy wszystkim za udział, życzliwość, ofiarność, serdeczność, okazane serce. Jesteśmy przekonani, że dla naszego rodaka był to wspaniały gest i świadomość, że nie jest sam w chorobie. Życzymy Jackowi dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pracy!

Elżbieta Ogiela
Dyrektor MOKSiR w Czchowie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast