Don't Miss
Home » Sport » Grand Prix: Urbańczyk i Wojdak najlepsi w Oświęcimiu

Grand Prix: Urbańczyk i Wojdak najlepsi w Oświęcimiu

Niedziela 22 października – to drugi dzień zmagań na odnowionej pływalni im. Jana Babiarza w Oświęcimiu. Ten dzień dostarczył kibicom pływania wielu emocji. Triumfatorami pierwszych zawodów obecnej edycji Arena Grand Prix zostali zawodnicy z Łodzi i Brzeska.

Zwycięzcami pierwszych w tym sezonie zawodów Grand Prix w Oświęcimiu zostali laureaci zeszłorocznego całego cyklu tej prestiżowej imprezy – Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk i Wojciech Wojdak. O ile Łodzianka końcowy triumf zapewniła sobie już wczoraj, zwyciężając konkurencje sprinterskie w stylu dowolnym, grzbietowym i motylkowym (w sumie zgromadziła 2437 pkt) tak jedyny nasz medalista z Budapesztu musiał się dziś mocno postarać, aby znaleźć się na czele tabeli najlepszych pływaków tych zawodów, gdyż po piętach deptał mu mocno Kacper Stokowski. Podopieczny Marcina Kacera dodał dziś do swoich zdobyczy punktowych solidny występ na dystansie 400m stylem dowolnym, osiągając czas 3:45.41 i z sumą 2472 pkt odniósł kolejną wygraną w zawodach z cyklu Grand Prix.

megatiming.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast