Don't Miss
Home » Wiadomości » Groźny wypadek w miejscowości Czchów na K-75

Groźny wypadek w miejscowości Czchów na K-75

W dniu 7 października 2012 r. w godzinach popołudniowych do Stanowiska Kierowania KP PSP w Brzesku wpłynęła informacja o wypadku 2 samochodów osobowych na drodze krajowej K-75 w miejscowości Czchów. Do działań zadysponowano samochody specjalistyczne z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Brzesku oraz z OSP KSRG Czchów i Tymowa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe, a w Mercedesie C220 znajduje się unieruchomiony przez karoserię pojazdu mężczyzna z obrażeniami głowy.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przy pomocy znaków i lamp błyskowych, odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach, wydobyciu poszkodowanego z pojazdu przy pomocy sprzętu hydraulicznego i przekazaniu lekarzowi z Zespołu Ratownictwa Medycznego. W sumie do szpitala na szczegółowe badania zostały zabrane dwie osoby. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez Policję uszkodzone pojazdy zostały zabrane przez pomoc drogową.

Galeria zdjęć <<<

PSP Brzesko

mł.kpt. Knutelski M.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast