Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Happy Days po polsku

Happy Days po polsku

HDhomeUczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie na Film Krótkometrażowy Happy Days. Zespół w składzie Joanna Duda, Patrycja Kalicka, Maciej Kukla, Tomasz Krzywacki, Daniel Grabowski z czwartej klasy o profilu technik informatyk, pod opieką nauczyciela informatyki i nauczyciela języka angielskiego przygotowali film krótkometrażowy „Money can’t buy you love”, czyli „Miłości nie da się kupić”.

„Happy Days” jest europejskim projektem realizowanym w ramach programu „Uczenie się przez całe życie”, którego celem jest pomoc nauczycielom, rodzicom i uczniom w stworzeniu podejścia, które zapewni uczniom zdrowy rozwój psychiczny. Koordynatorem projektu jest Komitet Edukacji Zawodowej Hrabstwa Meath (Co. Meath VEC) z Irlandii, natomiast partnerami: Instytut Politechniki w Beja z Portugalii, szkoła zawodowa 1st EPAL Neas Ionias Magnesia z Grecji, Krakowskie Centrum Zarządzania i Administracji sp. z o.o. z Polski, firma Timesnap Productions Limited z Irlandii oraz uniwersytet Vytautas Magnus University z Litwy. Misją Szkoły Happy Days jest respektowanie prawa to bycia szczęśliwym i zadowolonym, dzięki czemu tworzone są najlepsze warunki do nauki i pracy.

„Money can’t buy you love” uczniów z ZSP nr 2 w Brzesku znalazł się w ścisłej dziewiątce, o zwycięstwie – nagrodzie publiczności, może zadecydować każdy. Wystarczy wejść na stronę Happy Days (http://happydaysschools.eu/pl ), zalogować się i kliknąć „like” na wybrany film. Głosowanie trwa do północy 30 listopada.

 —

Ewa Kłuś

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast