Nie przegap
Strona główna » Sport » I Otwarty Andrzejkowy Turniej Darta w Sterkowcu

I Otwarty Andrzejkowy Turniej Darta w Sterkowcu

Klub Sportowy “Błękitni” Sterkowiec był organizatorem I Otwartego Andrzejkowego Turnieju Darta. W zawodach prowadzonych w systemie rozgrywek “501 SINGLE OUT” udział wzięło łącznie 16 osób.

Turniej rozegrano 1 grudnia 2012 roku w Domu Kultury w Sterkowcu. Gra w lotki to doskonała forma rozrywki i spędzania wolnego czasu – o czym mogli się przekonać uczestnicy turnieju. Spora część startujących uczestniczyła pierwszy raz w tego typu rozgrywkach.

Po zaciętej i bardzo emocjonującej grze – na najlepszych zawodników czekały nagrody w postaci t-shirtów z logo Sterkowca ufundowane przez radnego Rady Miejskiej w Brzesku – Krzysztofa Bogusza. Nagrody w kategorii mężczyzn trafiły do Tymoteusza Legutko ze Sterkowca, a w kategorii kobiet do Pauliny Gorazd z Rzeszowa.

Na najbliższe miesiące członkowie klubu “Błękitni” Sterkowiec zaplanowali kolejne mini turnieje – m.in. w bilard oraz retro-game na konsolach. Jak sami twierdza – szukają pomysłu na to by wyciągnąć młodzież z domu i równocześnie dobrze się przy tym bawić.

KS “Błękitni” – Sterkowiec

autorzy zdjęć Magdalena Pałka i Jerzy Pałka

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast