Don't Miss
Home » Sport » I Otwarty Andrzejkowy Turniej Darta w Sterkowcu

I Otwarty Andrzejkowy Turniej Darta w Sterkowcu

Klub Sportowy “Błękitni” Sterkowiec był organizatorem I Otwartego Andrzejkowego Turnieju Darta. W zawodach prowadzonych w systemie rozgrywek “501 SINGLE OUT” udział wzięło łącznie 16 osób.

Turniej rozegrano 1 grudnia 2012 roku w Domu Kultury w Sterkowcu. Gra w lotki to doskonała forma rozrywki i spędzania wolnego czasu – o czym mogli się przekonać uczestnicy turnieju. Spora część startujących uczestniczyła pierwszy raz w tego typu rozgrywkach.

Po zaciętej i bardzo emocjonującej grze – na najlepszych zawodników czekały nagrody w postaci t-shirtów z logo Sterkowca ufundowane przez radnego Rady Miejskiej w Brzesku – Krzysztofa Bogusza. Nagrody w kategorii mężczyzn trafiły do Tymoteusza Legutko ze Sterkowca, a w kategorii kobiet do Pauliny Gorazd z Rzeszowa.

Na najbliższe miesiące członkowie klubu “Błękitni” Sterkowiec zaplanowali kolejne mini turnieje – m.in. w bilard oraz retro-game na konsolach. Jak sami twierdza – szukają pomysłu na to by wyciągnąć młodzież z domu i równocześnie dobrze się przy tym bawić.

KS “Błękitni” – Sterkowiec

autorzy zdjęć Magdalena Pałka i Jerzy Pałka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast