Nie przegap
Strona główna » Sport » IGOR BLECHARSKI Z BRZESKIEJ „DWÓJKI” MISTRZEM MAŁOPOLSKI!

IGOR BLECHARSKI Z BRZESKIEJ „DWÓJKI” MISTRZEM MAŁOPOLSKI!

W maju bieżącego roku na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Finały Wojewódzkie w biegach przełajowych, zorganizowane przez Małopolski SZS. W ramach IMS,  Gimnazjady oraz Licealiady młodzież rywalizowała w biegach drużynowych i indywidualnych. W zawodach tych uczestniczyła również ekipa z PSP nr 2 Brzesko.

Po wcześniejszym zdobyciu tytułu indywidualnej mistrzyni gminy oraz powiatu Patrycja Szołtysik z klasy 3e, została siódmą zawodniczką w Małopolsce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006-2007. Taką samą historię startów w tegorocznych biegach przełajowych miał uczeń klasy 6b Michał Wójcik – mistrz gminy, mistrz powiatu oraz 7. pozycja w województwie w kategorii chłopców z rocznika 2004-2005.

Największy sukces odnotował Igor Blecharski z klasy 5a, który w biegu na 1000 metrów został Mistrzem Małopolski w kategorii chłopców z rocznika 2006-2007!

Sukces reprezentantów z PSP nr 2 Brzesko jest tym cenniejszy, ponieważ w każdym z finałowych biegów uczestniczyła prawie setka zawodniczek bądź zawodników z naszego województwa. Opiekunami wiosennych zmagań lekkoatletycznych, począwszy od zawodów gminnych byli: Renata Rożkowicz, Marcin Gromadzki i Mateusz Urban.

MG

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast