Nie przegap
Strona główna » Sport » IGOR BLECHARSKI Z BRZESKIEJ „DWÓJKI” MISTRZEM MAŁOPOLSKI!

IGOR BLECHARSKI Z BRZESKIEJ „DWÓJKI” MISTRZEM MAŁOPOLSKI!

W maju bieżącego roku na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Finały Wojewódzkie w biegach przełajowych, zorganizowane przez Małopolski SZS. W ramach IMS,  Gimnazjady oraz Licealiady młodzież rywalizowała w biegach drużynowych i indywidualnych. W zawodach tych uczestniczyła również ekipa z PSP nr 2 Brzesko.

Po wcześniejszym zdobyciu tytułu indywidualnej mistrzyni gminy oraz powiatu Patrycja Szołtysik z klasy 3e, została siódmą zawodniczką w Małopolsce w kategorii dziewcząt z rocznika 2006-2007. Taką samą historię startów w tegorocznych biegach przełajowych miał uczeń klasy 6b Michał Wójcik – mistrz gminy, mistrz powiatu oraz 7. pozycja w województwie w kategorii chłopców z rocznika 2004-2005.

Największy sukces odnotował Igor Blecharski z klasy 5a, który w biegu na 1000 metrów został Mistrzem Małopolski w kategorii chłopców z rocznika 2006-2007!

Sukces reprezentantów z PSP nr 2 Brzesko jest tym cenniejszy, ponieważ w każdym z finałowych biegów uczestniczyła prawie setka zawodniczek bądź zawodników z naszego województwa. Opiekunami wiosennych zmagań lekkoatletycznych, począwszy od zawodów gminnych byli: Renata Rożkowicz, Marcin Gromadzki i Mateusz Urban.

MG

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast