Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » II Wieczornica wielkanocna w Bielczy

II Wieczornica wielkanocna w Bielczy

Dnia 29 kwietnia w budynku wielofunkcyjnym w Bielczy odbyła się II Wieczornica wielkanocna zorganizowana przez Koło Aktywnych Kobiet z Bielczy.
Inicjatorem spotkania tego typu dla społeczności był pan Jan Sperka, który od połowy sierpnia 2015 roku pełni funkcje referenta do spraw kultury w świetlicy środowiskowej w Bielczy. Poddany pomysł spotkał się z akceptacją pań z Koła Aktywnych Kobiet, które działają od dwóch lat przy świetlicy. Panie czynnie zaangażowały się w organizację wieczornicy. Począwszy od pozyskania na to spotkanie środków finansowych po przygotowanie poczęstunku w formie bufetu szwedzkiego, który z roku na rok jest coraz bardziej wystawny. Impreza jest organizowana dla mieszkańców miejscowości Bielcza, ale też uczestniczyli w niej zaproszeni goście i osoby z innych miejscowości.
W tym roku w trakcie wieczornicy uczestniczący w niej mogli zobaczyć przedstawienie wielkanocne przygotowane przez uczniów z Zespołu Szkół w Bielczy pod kierunkiem pani Justyny Knap I pani Ilony Łąpieś. Przygotowane przedstawienie przybliżyło nam treści tajemnicy, którą ostatnio przeżywaliśmy w związku ze świętami wielkanocnymi.
Po oficjalnym rozpoczęciu, przywitaniu zaproszonych gości, oglądnięciu przedstawienia uczestnicy spotkania bawili się na zabawie, która w tym roku trwała do 3 w nocy.
Cala imprezę prowadzili pani Agnieszka Pabian i pan Jan Sperka.
Swoją obecnością zaszczycili nas: Andrzej Potępa Starosta brzeski wraz z małżonką, Janusz Kwaśniak wójt gminy Borzęcin, Piotr Kania Dyrektor GOK w Borzęcinie, Ksiądz proboszcz Artur Urban, Anna Choczyńska sołtys wsi Bielcza, Renata Woda dyrektor Zespołu Szkół w Bielczy, Adam Kwaśniak Radny sejmiku małopolskiego, Robert Gładysz Radny powiatowy, Jan Curyło Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielczy.
IB
 
 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast