Don't Miss
Home » Wiadomości » Innowacyjność, konkurencyjność, rozwój – gwarancją sukcesu samorządu

Innowacyjność, konkurencyjność, rozwój – gwarancją sukcesu samorządu

Pod takim hasłem 12 listopada w Krakowie w salach hotelu Park Inn by Radisson odbyła się konferencja dla samorządowców oraz przedstawicieli instytucji komunalnych z terenu Małopolski. Organizatorem konferencji była redakcja kwartalnika Europejski Doradca Samorządowy przy współpracy m.in. z Ministerstwami- Rozwoju Regionalnego oraz Administracji i Cyfryzacji a także Związkiem Miast Polskich, Związkiem Powiatów Polskich oraz Związkiem Banków Polskich. Tematy prezentowane podczas dziesięciu panelowych wystąpień dotyczyły m.in. współczesnych problemów i wyzwań  dla samorządów  oraz propozycji usprawnień dla  ich działań, czynników ryzyka i ich minimalizacji przy podejmowaniu decyzji a także wykorzystania systemów informatycznych w celu optymalizacji procesów obsługi mieszkańców. Prelegentami byli wieloletni współpracownicy centralnych instytucji finansowychpaństwa, wykładowcy szkół wyższych oraz przedstawiciele dużych i cenionych na rynku polskim  korporacji.

Na zakończenie spotkania czternastu przedstawicielom samorządów z terenu Małopolski wręczono dyplomy uznania za dbałość o gospodarkę monetarną i finanse. W gronie laureatów znalazł się również burmistrz Brzeska  Grzegorz Wawryka, który odebrał nagrodę I stopnia wraz z dyplomem.

um

One comment

  1. Wyróżnienie “Miasto dbające o finanse mieszkańców”, co roku przyznawane jest nie za dbałość o gospodarkę monetarną i finanse, ale za… … … udział w programie Dłużnik Alimentacyjny. Miasto czynnie uczestniczy w systemach wymiany informacji gospodarczych korzystając z Rejestru Dłużników w BIG InfoMonitor. Firma “wyróżnia” w ten sposób wszystkie współpracujące z nią samorządy. Zobaczcie zresztą sami: http://www.bytow.com.pl/news/105/n/1858

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast