Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Inwestyce w Gminie Szczurowa

Inwestyce w Gminie Szczurowa

Kompleksowa modernizacja Domu Ludowego w Pojawiu

Wymiana pokrycia dachowego, montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej, docieplenie ścian zewnętrznych i wykonanie elewacji obiektu, a ponadto remont pomieszczeń z zapleczem kuchennym i sanitarnym z montażem wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania, gazowej, elektrycznej i klimatyzacji sali bankietowej to przewidziany projektem zakres prac jaki prowadzi Gmina Szczurowa w budynku Domu Ludowego w Pojawiu.
Rozbudowa remizy OSP w Strzelcach Wielkich

W Strzelcach Wielkich trwa rozbudowa remizy Ochotniczej Straży Pożarnej. Zakres prowadzonych przez Gminę Szczurowa robót obejmuje dobudowę klatki schodowej wraz z zadaszeniem, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie sanitariatów, roboty wykończeniowe wewnętrzne, wykonanie elewacji, opaski z kostki brukowej i zbiornika na ścieki.

Przebudowa drogi na odcinku Szczurowa – Zakręcie

W ramach likwidacji skutków powodzi z 2010 roku firma Strabag kontynuuje roboty na drodze gminnej (byłej wojewódzkiej), na odcinku Szczurowa – Zakręcie, które obejmują naprawę zniszczonej nawierzchni jezdni, uszkodzonych poboczy i elementów odwodnienia, wzmocnienie podbudowy drogi i wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej.
Ponadto na ponad 400 metrowym odcinku od mleczarni i strumienia Stawiska do centrum Szczurowej (skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 964) przebudowany został kolektor burzowy fi 500 mm wraz ze studzienkami. Kanalizacja ta będzie połączona z nowym kolektorem prowadzącym od ulicy Lwowskiej, który odprowadza głównie wody z ulicy Lwowskiej i ciągu drogi wojewódzkiej nr 768.
ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast