Don't Miss
Home » Wiadomości » Inwestyce w Gminie Szczurowa

Inwestyce w Gminie Szczurowa

Kompleksowa modernizacja Domu Ludowego w Pojawiu

Wymiana pokrycia dachowego, montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej, docieplenie ścian zewnętrznych i wykonanie elewacji obiektu, a ponadto remont pomieszczeń z zapleczem kuchennym i sanitarnym z montażem wewnętrznych instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania, gazowej, elektrycznej i klimatyzacji sali bankietowej to przewidziany projektem zakres prac jaki prowadzi Gmina Szczurowa w budynku Domu Ludowego w Pojawiu.
Rozbudowa remizy OSP w Strzelcach Wielkich

W Strzelcach Wielkich trwa rozbudowa remizy Ochotniczej Straży Pożarnej. Zakres prowadzonych przez Gminę Szczurowa robót obejmuje dobudowę klatki schodowej wraz z zadaszeniem, montaż stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie sanitariatów, roboty wykończeniowe wewnętrzne, wykonanie elewacji, opaski z kostki brukowej i zbiornika na ścieki.

Przebudowa drogi na odcinku Szczurowa – Zakręcie

W ramach likwidacji skutków powodzi z 2010 roku firma Strabag kontynuuje roboty na drodze gminnej (byłej wojewódzkiej), na odcinku Szczurowa – Zakręcie, które obejmują naprawę zniszczonej nawierzchni jezdni, uszkodzonych poboczy i elementów odwodnienia, wzmocnienie podbudowy drogi i wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej.
Ponadto na ponad 400 metrowym odcinku od mleczarni i strumienia Stawiska do centrum Szczurowej (skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 964) przebudowany został kolektor burzowy fi 500 mm wraz ze studzienkami. Kanalizacja ta będzie połączona z nowym kolektorem prowadzącym od ulicy Lwowskiej, który odprowadza głównie wody z ulicy Lwowskiej i ciągu drogi wojewódzkiej nr 768.
ug

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast