Don't Miss
Home » Region » „Ja Cię kręcę!” Ale konkurs!

„Ja Cię kręcę!” Ale konkurs!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie zaprasza wszystkich chętnych studentów i absolwentów do udziału w konkursie filmowym pod hasłem „Ja Cię kręcę…”. Zadaniem jego uczestników jest wykonanie krótkiego filmu promującego świętującą 20-lecie istnienia Uczelnię. Szczegóły zabawy zawarto w regulaminie, a laureaci mogą liczyć na cenne nagrody.

Zasady są bardzo proste. Chętni powinni nakręcić krótki, trwający maksymalnie 5 minut film promujący PWSZ w Tarnowie. Można to zrobić dowolną techniką, ważne, aby zapisać go w, określonych precyzyjnie w regulaminie, dopuszczalnych formatach.

– Druga edycja naszego konkursu jest wyjątkowa, ponieważ odbywa się w roku jubileuszowym. Zapraszam wszystkich do „kręcenia”, przygotowaliśmy bardzo cenne nagrody, liczymy na spory odzew – mówi organizatorka konkursu mgr inż. Barbara Partyńska-Brzegowy, zastępca dyrektora Instytutu Administracyjno-Ekonomicznego PWSZ w Tarnowie.

Prace konkursowe nagrane na płytę CD lub DVD oraz kartę zgłoszeniową umieszczoną w zamkniętej kopercie i opatrzonej godłem (dopisek „Ja Cię kręcę…” II edycja), należy złożyć w Biurze Promocji PWSZ w Tarnowie (do Pani Moniki Greli, pokój 106A, w godzinach od 7.00 do 15.00) bądź przesłać na adres: Biuro Promocji Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, ul. Mickiewicza 8, 33-100 Tarnów.

– Proszę pamiętać, że do prac należy dołączyć kartę zgłoszeniową (znaleźć ją można w regulaminie konkursu) zawierającą szereg danych. W razie wątpliwości chętnie odpowiem na wszystkie pytania – dodaje Barbara Partyńska-Brzegowy.

Prace należy nadsyłać do dnia 6 kwietnia 2018 r. włącznie. Uroczysta gala finałowa połączona z rozdaniem nagród odbędzie się dnia 14 maja w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

PWSZ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast