Don't Miss
Home » Wiadomości » Jadowniki: wypadek drogowy

Jadowniki: wypadek drogowy

jadowniaki-wypadek16 grudnia 2012 r. w godzinach przedpołudniowych do Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Jadowniki ul. Podgórska.

Po przybyciu na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że w zdarzeniu uczestniczył jeden samochód osobowy, który wpadł w poślizg i uderzył w róg budynku.

W zdarzeniu zostały poszkodowane cztery młode osoby w tym dwie w chwili przybycia straży pozostawały wewnątrz pojazdu. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu przy użyciu hydraulicznego sprzętu ratowniczego poszkodowanych pozostających wewnątrz pojazdu oraz rozpoznaniu i zaopatrzeniu wstępnym obrażeń pozostałych uczestników zdarzenia. Po przybyciu Pogotowia Ratunkowego uczestników zdarzenia przekazano ZRM. Dalsze działania polegały na sprawdzeniu ewentualnych wycieków oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych z drogi. W akcji ratunkowej udział brały dwa zastępy z JRG KP PSP w Brzesku oraz miejscowe OSP KSRG Jadowniki.

Galeria zdjęć <<<

st.kpt. Lach Piotr / PSP w Brzesku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast