Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Jadowniki: wypadek drogowy

Jadowniki: wypadek drogowy

jadowniaki-wypadek16 grudnia 2012 r. w godzinach przedpołudniowych do Powiatowego Stanowiska Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Jadowniki ul. Podgórska.

Po przybyciu na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że w zdarzeniu uczestniczył jeden samochód osobowy, który wpadł w poślizg i uderzył w róg budynku.

W zdarzeniu zostały poszkodowane cztery młode osoby w tym dwie w chwili przybycia straży pozostawały wewnątrz pojazdu. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu przy użyciu hydraulicznego sprzętu ratowniczego poszkodowanych pozostających wewnątrz pojazdu oraz rozpoznaniu i zaopatrzeniu wstępnym obrażeń pozostałych uczestników zdarzenia. Po przybyciu Pogotowia Ratunkowego uczestników zdarzenia przekazano ZRM. Dalsze działania polegały na sprawdzeniu ewentualnych wycieków oraz uprzątnięciu pozostałości powypadkowych z drogi. W akcji ratunkowej udział brały dwa zastępy z JRG KP PSP w Brzesku oraz miejscowe OSP KSRG Jadowniki.

Galeria zdjęć <<<

st.kpt. Lach Piotr / PSP w Brzesku

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast