Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Jan Musiał prezesem Mościckiego Centrum Medycznego

Jan Musiał prezesem Mościckiego Centrum Medycznego

 

Jak informuje tarnow.pl – Jan Musiał został nowym prezesem Mościckiego Centrum Medycznego sp. z o. o. Decyzją Zgromadzenia Wspólników spółki zastąpił Annę Ziółkowską, która została odwołana ze stanowiska. Nowy prezes swoją funkcję objął 22 maja.

Przypomnijmy, że Anna Ziółkowska została zawieszona w czynnościach prezesa zarządu ze względu na stan zdrowia na czas od 15 lutego do 10 maja. Czynności prezesa zarządu wykonywał w tym okresie przewodniczący Rady Nadzorczej spółki Jacek Gut. Po tym okresie spółkę reprezentowali prokurenci – Teresa Majorek i Witold Golemo. Ponieważ Anna Ziółkowska poinformowała, że w dalszym ciągu będzie przebywać na zwolnieniu, konieczne było powołanie nowego prezesa.

O powierzeniu funkcji prezesa Janowi Musiałowi przesądziły jego kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie, jako pracownika samorządowego i członka zarządu instytucji publicznej. W latach 1996–1998 sprawował mandat radnego Brzeska. W 1998 został powołany na stanowisko burmistrza Brzeska. Ponownie był wybierany na tę funkcję w wyborach bezpośrednich w 2002 i 2006 roku. W latach 2007-2011 pełnił mandat posła na Sejm RP, pracując w sejmowej Komisji Zdrowia. W 2011 roku został wiceprezesem zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

Wydział Komunikacji Społecznej – UM Tarnów / IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast