Nie przegap
Strona główna » Region » Jesienny dancing w Wierzchosławicach

Jesienny dancing w Wierzchosławicach

Jesień za oknem, a w perspektywie długie, nieco melancholijne wieczory. Jak pozbyć się jesiennej chandry? Najlepszy sposób to spotkanie ze znajomymi i dobra zabawa. My oczywiście zachęcamy do wspólnej zabawy w Centrum Kultury!

Na zabawę taneczną Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach zaprasza w sobotę 14 października 2017 od godz. 19.00.

Zabawę z muzyką na żywo poprowadzi zespół „Sektor C” z Wierzchosławic. W cenie biletu wstępu również posiłek (2 dania gorące, zimny bufet, przekąski, napoje, ciasto, owoce oraz dobrze zaopatrzony bar).

Uwaga! Podczas zabawy można wygrać podwójne zaproszenie na Zabawę Andrzejkową organizowane w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach – 25 listopada 2017 r.

Bilety na zabawę w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach dostępne są w bardzo przystępnej cenie – 120 zł od pary. Zapraszamy także osoby indywidualne – bilety w cenie 60 zł od osoby.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy tanecznej oraz zapisy w recepcji Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach, a także pod numerem telefonu 14 657 57 57.

Gwarantujemy dobrą zabawę i serdecznie zapraszamy!

GCK Wierzchosawice

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast