Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Jubileusz 50-lecia małżeństwa w Czchowie

Jubileusz 50-lecia małżeństwa w Czchowie

17 maja we wtorek w Czchowie odbyło się wręczenie medali za długoletnie pożycie małżeńskie parom małżeńskim z gminy Czchów. Jubilatów odznaczali burmistrz Czchowa Marek Chudoba, przewodniczący Rady Miejskiej Włodzimierz Rabiasz, sekretarz gminy Jarosław Gurgul i kierownik USC Anna Kułakowska. Odznaczeni otrzymali medale, dyplomy i upominki od UM w Czchowie, a także kwiaty od władz miasta i zgromadzonych rodzin oraz przyjaciół.

Po wręczeniu odznaczeń wszyscy zgromadzeni odśpiewali wspólnie jubilatom sto lat. U nie jednego z nich można było zauważyć radość na twarzy, ale też i łzy szczęścia. Uroczystość odbyła się w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym „Łaziska”. Podczas wspólnego obiadu jubilaci wspominali ważne wydarzenia ze wspólnego życia, a także przypominali szczęśliwe i wesołe chwile, które razem spędzili. Wśród odznaczonych znaleźli się pp:

Maria i Józef Czechowie
Zofia i Stanisław Grzegorzkowie
Rozalia i Antoni Jaje
Maria i Marian Janiccy
Irena i Antoni Kornasowie
Weronika i Józef Kornasowie
Janina i Józef Krężołkowie
Maria i Jan Kuśnierzowie
Eugenia i Jan Kwaśny
Barbara i Kazimierz Leśniakowie
Janina i Kazimierz Łachowie
Janina i Jakub Michalczykowie
Adela i Antoni Musiałowie
Helena i Jan Prusakowie
Janina i Henryk Wątrobowie
Anna i Wawrzyniec Stalmachowie

Wszystkim nagrodzonym państwu serdecznie gratuluje również redakcja Informatora Brzeskiego i serdecznie życzymy kolejnych pięćdziesięciu lat wspólnego życia w zdrowiu, szczęściu i radości.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast