Nie przegap
Strona główna » Region » Jubileusz Rajbrotu na sportowo!

Jubileusz Rajbrotu na sportowo!

Tegoroczny jubileusz 700 – lecia lokacji Rajbrotu akcentujemy również na sportowo. Na kompleksie sportowym Orlik rozegrano otwarte turnieje w piłce siatkowej oraz tenisie ziemnym. W rozgrywkach udział brali zarówno uczniowie szkół, jak i rodzice, którzy spędzili ten czas na wspaniałej zabawie, a każdy finał pełen sportowych emocji rozgrywał się przy udziale Wójta Gminy Tomasza Gromali, który gratulował uczestnikom zaciętego ducha walki i życzył dalszych sportowych sukcesów.

W turnieju piłki siatkowej udział wzięły cztery drużyny: z Lipnicy Murowanej, z Gnojnika oraz dwie z Rajbrotu i to właśnie drużyna z jubileuszowego sołectwa wygrała rywalizację. Zwycięzcy otrzymali puchary i pamiątkowe dyplomy.

W turnieju tenisa ziemnego udział wzięło sześciu zawodników, rozgrywających mecze na bardzo wysokim poziomie. Puchar Wójta Gminy powędrował do Tomasza Włodarczyka z Lipnicy Górnej. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

26 sierpnia odbędzie się ostatni turniej – koszykówki, na który już dziś serdecznie zapraszamy. Zgłoszenia u animatora na Orliku lub pod numerem telefonu 508534458.

ug

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast