Don't Miss
Home » Region » Jutro początek dodatkowej rekrutacji na studia w PWSZ w Tarnowie

Jutro początek dodatkowej rekrutacji na studia w PWSZ w Tarnowie

To już ostatnia szansa aby dołączyć do grona studentów najchętniej wybieranej wyższej szkoły zawodowej w Polsce. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie rozpoczyna jutro dodatkowy nabór na studia w roku akademickim 2018/2019. Chętni mogą wybierać spośród dwudziestu kierunków i 32 specjalności w ramach studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich. Zajęcia na wszystkich kierunkach prowadzone są w ramach praktycznych profili kształcenia.

Rekrutacja dodatkowa potrwa od 1 do 14 września. Odbywa się na tych samych zasadach, co rekrutacja podstawowa. Aby rozpocząć proces należy założyć konto na stronie kandydat.pwsztar.edu.pl. Można tam zarejestrować się w systemie a także znaleźć komplet informacji dotyczących naboru oraz oferty edukacyjnej Uczelni.

– Dodatkowo, od 3 do 14 września – z wyłączeniem soboty i niedzieli w godzinach od 10 do 15 na uczelni działać będzie stacjonarny punkt informacji dla kandydatów (budynek A, sala nr 123 na I piętrze – red.), w którym również będzie można załatwić wszystkie formalności – informuje dr Małgorzata Martowicz, Prorektor ds Studenckich i Dydaktyki.

Na chętnych do studiowania w PWSZ czekają nie tylko ciekawe kierunki ale i doskonałe warunki: położony w ścisłym centrum miasta kampus, własny dom studenta, nowoczesne i bardzo dobrze wyposażone laboratoria oraz sale ćwiczeniowe, hala sportowa ze ścianą wspinaczkową, czy kryta pływalnia.

Studenci mogą korzystać także ze stypendiów socjalnych i naukowych, uczestniczyć w programie płatnych praktyk, a także szeregu innych aktywności proponowanych przez działające w Uczelni organizacje studenckie.

Dzięki udziałowi PWSZ w kilku projektach finansowanych ze środków unijnych, studenci mają szanse udziału w bezpłatnych kursach językowych, certyfikowanych szkoleniach, czy dodatkowych zajęciach praktycznych.

Tarnowska uczelnia to doskonały wybór także dla miłośników sportu. Klub Uczelniany AZS PWSZ jest od lat jednym z najlepszych w kraju, a wśród jego członków są medaliści Igrzysk Olimpijskich, mistrzostw świata i Europy. Studenci mogą uczestniczyć w treningach w ramach dwunastu sekcji.

Wszelkie informacje na temat oferty dydaktycznej PWSZ w Tarnowie oraz szczegóły procesu rekrutacji znaleźć można na stronie kandydat.pwsztar.edu.pl.

KIERUNKI I SPECJALNOŚCI DOSTĘPNE W PWSZ W TARNOWIE

PWSZ

 

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast