Home » Sport » Kaskaderskie show na stadionie OKS

Kaskaderskie show na stadionie OKS

DSC_1831W piątek, 30 sierpnia, na stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego w Brzesku odbył się pokaz kaskaderski przygotowany przez Flott Cascaders Team.

Zgromadzona publiczność mogła zobaczyć m.in. jazdę samochodami na dwóch kołach, manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi, skoki nad rzędem aut – samochodem, motocyklem, quadem, przejazdy przez płonące ściany, jazda z płonącym człowiekiem, a nawet amerykańskie Monster Trucks!

Była to niepowtarzalna okazja aby obejrzeć na żywo wiele niebezpiecznych scen wykorzystywanych na co dzień przy produkcji filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

Jaki jest przepis na udany pokaz kaskaderski?

– Konieczne jest, aby nasz widz odchodził pełen wrażeń i w pełni zadowolony, dlatego bardzo ważna jest choreografia, emocjonalna muzyka i dokładne oświetlenie. Ogień i dym spełniają swoją role. Show dopełnione wielkimi eksplozjami, rykiem silników połączone z doskonałą wydajnością i umiejętnościami kaskaderów – mówił koordynator Alfréd Šmíd.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Galeria zdjęć <==

IB

Foto-Jadwiga Opoka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast