Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Kolejne dofinansowanie w konkursie „Małopolskie Remizy”

Kolejne dofinansowanie w konkursie „Małopolskie Remizy”

W ramach środków finansowych jakie udało się pozyskać Gminie Szczurowa z programu „Małopolskie Remizy” zostanie zmodernizowana i wyremontowana remiza OSP w Zaborowie. Jest to już kolejna strażnica która zostanie wyremontowana na terenie Gminy Szczurowa. Do tej pory z programu „Małopolskie Remizy” remonty w strażnicach zostały wykonane w Górce, Pojawiu, Rajsku, Strzelcach Wielkich i Wrzępii.

Głównym celem realizacji tego zadania jest poprawa warunków funkcjonowania jednostki OSP Zaborów oraz poprawa walorów estetycznych obiektu. Zwiększenie standardu remizy pozwoli na wykonywanie zadań statutowych straży w szerszym zakresie i na wyższym poziomie. Zachęci to druhów do aktywniejszego uczestnictwa w strukturach straży.

W ramach prac zostanie wykonane: skucie i uzupełnienie tynków, malowanie ścian i sufitów, położenie nowych wylewek i posadzek, docieplenie stropu oraz wymiana stolarki wewnątrz budynku remizy.

Wartość projektu sięga ponad 63 tys. zł a kwota dofinansowania to blisko 27 tys. zł.

Dużo większą kwotę udało się pozyskać w konkursie programu rewitalizacji ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 na remont remiz OSP w Kwikowie Uściu Solnym.


ug

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast