Nie przegap
Strona główna » Kultura » Kolejne wydawnictwo o gminie Borzęcin

Kolejne wydawnictwo o gminie Borzęcin

album„Gmina Borzęcin z lotu ptaka” pod takim tytułem Gminna Biblioteka Publiczna w Borzęcinie przygotowuje kolejną publikację, która ukaże się jeszcze w tym roku. Promocja albumu „Gmina Borzęcin z lotu ptaka” odbędzie się 27 października w Domu Ludowym w Borzęcinie. Zawarte w nim będą zdjęcia, które przedstawiają z całkiem innej perspektywy Borzęcin i miejscowości należące do naszej gminy.

Uchwycone w locie – z góry,  malownicze krajobrazy, zabytki, instytucje, budynki użyteczności publicznej oraz przepiękną, niezwykle urokliwą codzienność, której nie zauważamy będąc w ciągłym „biegu”. W czasach, gdy Gmina Borzęcina tak szybko się rozwija, zachodzą duże zmiany, album „Gmina Borzęcin z lotu ptaka” jest bardzo ważną pozycją dokumentującą Gminę Borzęcin – dzisiaj.

Książka wydana zostanie przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Borzęcinie w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej – Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

ug

1 komentarz

  1. Czekam na promocję.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast