Don't Miss
Home » Wiadomości » Kolizje i pożary – OSP Szczepanów

Kolizje i pożary – OSP Szczepanów

Ostatni weekend sierpnia nie należał do najspokojniejszych – strażacy OSP i PSP brali udział w akcjach gaszenia pożarów i usuwania skutków wypadków.

Kolizja – Wokowice

25.08.2012 o godzinie 17:48 PSK Brzesko zadysponowało OSP Szczepanów do zdarzenia drogowego w miejscowości Wokowice. Na miejsce udała się również Jednostka Ratowniczo Gaśnicza w Brzesku. Po dotarciu stwierdzono ze samochody znajdują się na jednym pasie jezdni a pojazdami podróżowało siedem osób. Na szczęście nikt nie odniósł większych obrażeń.

Pożar – Borzęcin

26.08.2012 przed godzina 20:00 jednostka OSP Szczepanów udała się do pożaru zabudowań gospodarczych w miejscowości Borzęcin Górny przysiółek Przymiarki. Po dojeździe na miejsce, pożar został prawie opanowany i przystąpiono do rozbiórki spalonej konstrukcji budynku oraz przelaniu znajdującego się tam siana. Po 4 godzinach jednostka wróciła do koszar.

Kolizja – Szczepanów

27.08.2012 o godzinie 18:53 jednostka OSP Szczepanów została zaalarmowana informacją o zdarzeniu drogowym na ul. Podlesie w Szczepanowie. Na miejsce udały się dwa samochody OSP i zastęp z JRG Brzesko. Po dotarciu na miejsce wypadku samochody biorące udział w kolizji znajdowały się na jednym pasie jezdni. Kierujący samochodem marki BMW nie odniósł dużych obrażeń. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, kierowaniu ruchem oraz usunięciu substancji ropopochodnych.

OSP Szczepanów

Kolizja Wokowice

Pożar Szczepanów

Kolizja Szczepanów

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast