Don't Miss
Home » Kultura » Koncert Noworoczny w Porąbce Uszewskiej

Koncert Noworoczny w Porąbce Uszewskiej

Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej w Domosławicach i Porąbce Uszewskiej był prawdziwą gratką dla pasjonatów muzyki.

W wypełnionej po brzegi sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej w Porąbce Uszewskiej melomanom zaprezentowała się ponad setka artystów, która w perfekcyjny sposób wykonała utwory muzyki klasycznej oraz filmowej.  

Cieszę się, że co tydzień w naszej gminie odbywa się ciekawe wydarzenie kulturalne – przyznaje wójt Wiesław Kozłowski. – Jestem pod ogromnym wrażeniem umiejętności uczniów, którzy wspólnie z nauczycielami stworzyli fantastyczną atmosferę i prawdziwą ucztę dla ucha. To już kolejny na przestrzeni lat koncert w Porąbce Uszewskiej, tworzymy zatem piękna tradycję i mam nadzieję, że już na stałe ta impreza wpisze się w harmonogram wydarzeń kulturalnych w naszej gminie.

Koncert Noworoczny z muzyką filmową i klasyczną w Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej.

Opublikowany przez Informator Brzeski na 25 stycznia 2018

Ponad półtoragodzinny koncert obfitował w znane wszystkim utwory muzyki klasycznej oraz zasłyszane w kinach filmowe muzyczne tematy, które stały się prawdziwymi przebojami.

Natomiast po koncercie dla przybyłych melomanów czekał poczęstunek serwowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Porąbki Uszewskiej.

Honorowy patronat nad koncertem objął wójt gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Galeria zdjęć <<<

ug/IB

Fot. Darek Król

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast