Don't Miss
Home » Kultura » Koncert Noworoczny z muzyką filmową i klasyczną / zdjęcia oraz video

Koncert Noworoczny z muzyką filmową i klasyczną / zdjęcia oraz video

W czwartek, 25 stycznia 2018 r. o godz. 17.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Porąbce Uszewskiej, odbył się Koncert Noworoczny z muzyką filmową i klasyczną w wykonaniu uczniów i nauczycieli Szkoły Muzycznej I Stopnia w Domosławicach.

Sala sportowa Zespołu Szkół w Porąbce Uszewskiej wypełniła się w tym dniu po brzegi – na koncert przybyli zarówno zaproszeni goście, rodzice uczniów SM z Domosławic oraz mieszkańcy Gminy Dębno. Było to prawdziwe święto muzyki filmowej, które dostarczyło wielu miłych wrażeń.

Na scenie wystąpiło blisko 150 uczniów Szkoły Muzycznej z Domosławic. Swoje umiejętności szerokiej publiczności zaprezentowały m.in.  orkiestra, chóry, soliści, sekcje rytmiczno-baletowe. W bogatym programie koncertu znalazło się aż 14 utworów – w tym takie hity muzyki filmowej jak „Hallelujah”  Leonarda Cohena, czy też motyw przewodni z filmu „Superman” Johna Williamsa.

Zapraszamy również do obejrzenia zapisu transmisji online z wczorajszego koncertu.

IB

Foto Darek Król

Zapis transmisji oline

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast