Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Konferencja brzeskich przedsiębiorców

Konferencja brzeskich przedsiębiorców

16 marca w restauracji Luna odbyła się Konferencja pod nazwą „Sukcesja Gospodarcza”. Organizatorem spotkania było Stowarzyszenie Przedsiębiorców Brzeskich we współpracy z Powiatem Brzeskim. 

Wysłuchano prelegentów i rozmawiano o „Formalno – Prawnym aspekcie sukcesji gospodarczej”, „Mentoringu jako wychowaniu do dziedziczenia” i „Jak budować firmę na pokolenia przy wykorzystaniu narzędzi content marketingu”. Na spotkanie zostali zaproszeni przedsiębiorcy oraz władze miasta i powiatu w osobach zastępcy burmistrza Jerzego Tyrkla, Starosty Andrzeja Potępy i Przewodniczącego Rady Powiatu Kazimierza Brzyka. Frekwencja podczas tego spotkania dopisała i była bardzo wysoka.

Kwestia sukcesji jest bardzo interesująca dla przedsiębiorcy. Bardzo ważnym jest pytanie jak budować przyszłość firmy, a także układać życie prywatne i rodzinne.
Stowarzyszenie Przedsiębiorców Brzeskich będzie organizować różnego rodzaju spotkania i szkolenia, które nauczą lub podpowiedzą w jaki sposób organizować życie firmy i rodziny. Zadaniem SPB jest ochrona interesów członków, wspomaganie inicjatyw gospodarczych i promowanie ich produkcji oraz usług.
Równie ważnym zadaniem jest także reprezentowanie na zewnątrz przedsiębiorców, współpraca z władzami miasta a także propagowanie kultury, sportu i turystyki.

Oprócz szkoleń członkowie stowarzyszenia jeżdżą także do teatru, kina oraz na wycieczki. Prezes stowarzyszenia Halina Mrówka serdecznie zaprasza do wstępowania w szeregi brzeskich przedsiębiorców.


IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast