Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Konsultacje z przedstawicielami organizacji pozarządowych

Konsultacje z przedstawicielami organizacji pozarządowych

W dniu 9 października 2012 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Brzesku odbyło się spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych z terenu powiatu brzeskiego. Tematem przewodnim spotkania były konsultacje projektu „Programu współpracy Powiatu Brzeskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w  art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na rok 2013”.

Celem Programu współpracy Powiatu Brzeskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie jest kształtowanie właściwych postaw społecznych w środowisku lokalnym, poprzez budowanie partnerstwa między samorządem a organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami, które ma służyć diagnozowaniu i zaspokajaniu potrzeb mieszkańców Powiatu Brzeskiego, głównie poprzez:
1) zwiększenie aktywności społeczności lokalnej;
2) wsparcie rozpoznanych potrzeb mieszkańców w ramach zadań Powiatu Brzeskiego realizowanych przez organizacje pozarządowe;
3) zwiększenie udziału mieszkańców w rozwiązywaniu lokalnych problemów;
4) efektywną i oszczędną realizację zadań publicznych;
5) wzmacnianie współpracy Powiatu Brzeskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami.

powiatbrzeski.pl

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast