Don't Miss
Home » Wiadomości » Kontrole drogowe zakończone narkotykowymi zarzutami

Kontrole drogowe zakończone narkotykowymi zarzutami

Policjanci skutecznie rozliczają osoby, które wchodzą w konflikt z prawem posiadając środki odurzające. W ostatnim czasie zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego, który przewoził narkotyki z Holandii do Polski.

Do zatrzymania doszło w nocy z 4/5 kwietnia w Brzesku. Tuż przed północą policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem golfem. Z pojazdu wyczuwalna była charakterystyczna woń narkotyków. W trakcie kontroli okazało się, że siedzący za kierownicą pojazdu 25-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego posiadał przy sobie niewielkie ilości marihuany, co potwierdziło przeprowadzone testerem narkotykowym badanie. Mężczyzna przyznał się mundurowym, że narkotyki kupował na terenie Holandii i przywoził do Polski. Od marca ubiegłego roku dopuścił się tego dziesięciokrotnie. Usłyszał zarzuty nabycia i przewozu środków odurzających, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

To nie jedyne w ostatnim czasie zatrzymanie osoby, która posiadając narkotyki weszła w konflikt z prawem. 29 marca br. kryminalni zatrzymali 24-letniego mieszkańca powiatu brzeskiego. W jego samochodzie policjanci znaleźli 69 gramów marihuany, młynki oraz wagę elektroniczną. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, co zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

kpp brzesko 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast