Nie przegap
Strona główna » Kultura » „Kredyt” w Tarnowie

„Kredyt” w Tarnowie

Już w najbliższy poniedziałek 23 stycznia o godz. 17.00 oraz 19.30 publiczność będzie mogła zobaczyć w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie najnowsza komedię „Kredyt/(EL CRÉDITO)”. Spektakl z udziałem Magdaleny Walach, Pawła Okraski oraz Marcela Wiercichowskiego. Tarnowska publiczność mogła ich oglądać w doskonałej komedii „Romanca”, czy też w spektaklach Teatru Bagatela.

„Kredyt” to inteligentna komedia z błyskotliwym humorem, żywymi dialogami i obfitująca w zwroty akcji od samego początku.

Pozornie zwyczajna historia: do banku przychodzi klient, chce dostać kredyt. Jest jednak pewien problem – nie dysponuje żadnym zabezpieczeniem finansowym. Kiedy bankier definitywnie odmawia mu przyznania pożyczki, zdesperowany klient sięga pod dość nietypowy szantaż. Jaki? Nie zdradzę, nie będę psuć Państwu niespodzianki.

Jeden z aktorów grających w hiszpańskiej realizacji sztuki powiedział: „Gdybyśmy przerywali grę po każdej salwie śmiechu, spektakl nigdy by się nie skończył.” To chyba najlepsza rekomendacja „Kredytu”, który został napisany dwa lata temu, a jest grany w Hiszpanii, Argentynie, Grecji, Meksyku, Panamie, Finlandii, Peru, Niemczech, Austrii, Chile, na Węgrzech i we Włoszech.

Uwaga!

Po spektaklu spotkanie z aktorami w foyer teatru – okazja do zdobycia autografów oraz wspólnych zdjęć.
 
Autor: JORDI GALCERÁN
Reżyseria i opracowanie muzyczne: Marcel Wiercichowski
Tłumaczenie: Rubi Birden

==
Spektakl impresaryjny – prezentowany 23 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 i 19.30 na Dużej Scenie Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie
Bilety w cenie 60 zł. Grupowe 55 zł (10 osób i więcej)
Płatność za bilety na spektakl “KREDYT” tylko gotówką.
Bilety dostępne w kasie Teatru przy ul. A. Mickiewicza 4.
Rezerwacja telefoniczna: 14 688 32 87
Zakupy on-line: https://ekobilet.pl/spektaklromanca/kredyt-16629

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast