Nie przegap
Strona główna » Kultura » „Kredyt” w Tarnowie

„Kredyt” w Tarnowie

Już w najbliższy poniedziałek 23 stycznia o godz. 17.00 oraz 19.30 publiczność będzie mogła zobaczyć w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie najnowsza komedię „Kredyt/(EL CRÉDITO)”. Spektakl z udziałem Magdaleny Walach, Pawła Okraski oraz Marcela Wiercichowskiego. Tarnowska publiczność mogła ich oglądać w doskonałej komedii „Romanca”, czy też w spektaklach Teatru Bagatela.

„Kredyt” to inteligentna komedia z błyskotliwym humorem, żywymi dialogami i obfitująca w zwroty akcji od samego początku.

Pozornie zwyczajna historia: do banku przychodzi klient, chce dostać kredyt. Jest jednak pewien problem – nie dysponuje żadnym zabezpieczeniem finansowym. Kiedy bankier definitywnie odmawia mu przyznania pożyczki, zdesperowany klient sięga pod dość nietypowy szantaż. Jaki? Nie zdradzę, nie będę psuć Państwu niespodzianki.

Jeden z aktorów grających w hiszpańskiej realizacji sztuki powiedział: „Gdybyśmy przerywali grę po każdej salwie śmiechu, spektakl nigdy by się nie skończył.” To chyba najlepsza rekomendacja „Kredytu”, który został napisany dwa lata temu, a jest grany w Hiszpanii, Argentynie, Grecji, Meksyku, Panamie, Finlandii, Peru, Niemczech, Austrii, Chile, na Węgrzech i we Włoszech.

Uwaga!

Po spektaklu spotkanie z aktorami w foyer teatru – okazja do zdobycia autografów oraz wspólnych zdjęć.
 
Autor: JORDI GALCERÁN
Reżyseria i opracowanie muzyczne: Marcel Wiercichowski
Tłumaczenie: Rubi Birden

==
Spektakl impresaryjny – prezentowany 23 stycznia 2017 r. o godz. 17.00 i 19.30 na Dużej Scenie Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie
Bilety w cenie 60 zł. Grupowe 55 zł (10 osób i więcej)
Płatność za bilety na spektakl “KREDYT” tylko gotówką.
Bilety dostępne w kasie Teatru przy ul. A. Mickiewicza 4.
Rezerwacja telefoniczna: 14 688 32 87
Zakupy on-line: https://ekobilet.pl/spektaklromanca/kredyt-16629

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast