Nie przegap
Strona główna » Sport » Laserowy turniej integracyjny

Laserowy turniej integracyjny

IMG_0014W niedzielę 8 grudnia na poligonie w Czchowie odbył się „II Paintballowy Turniej Integracyjny”. Łącznie sześć drużyn z Brzeska, Mokrzysk, Sterkowca i Szczepanowa wzięło udział w zmaganiach jakie zorganizował Klub Sportowy „Iskra Szczepanów”.

Pomimo rywalizacji drużyny wspaniale ze sobą współpracowały i stosowały się do zasad fair play. W tej typowo męskiej zabawie wzięły udział także trzy panie reprezentujące KS „Błękitni-Sterkowiec”.

– Ze względu na zimową porę zdecydowaliśmy się na turniej w formule laser paintball. Imprezie przyświecała chęć rozwijania współzawodnictwa sportowego i dobrej zabawy, a także podnoszenia umiejętności strzeleckich – mówił podczas wręczenia nagród prezes KS „Iskra Szczepanów” Grzegorz Kopacz.

Zawodnicy mieli do dyspozycji markery paintballowe emitujące wiązkę laserową. Paintball laserowy – jest to najnowocześniejsza odmiana paintballa, gdzie zawodnicy strzelają do siebie z broni laserowej, nie używając ochronnych masek, ubrań, ani kulek z farbą. Gry są bardzo realistyczne, a po walce nie ma żadnych śladów. Dodatkową atrakcją dla zawodników była możliwość gry nocą na oświetlonym poligonie.

– Turniej był okazją do doskonałej zabawy, ale obserwując inne drużyny mogliśmy się wiele nauczyć. Spore wrażenie na wszystkich zrobiły umiejętności taktyczne oraz pracy w zespole jakie prezentowała drużyna brzeskiego „Strzelca” – podkreślał Mateusz Pałka – jeden z uczestników turnieju.

Po kilkugodzinnych zmaganiach zwyciężyła drużyna OSP Szczepanów, do której trafił pamiątkowy puchar ufundowany przez Tomasza Latochę – v-ce Przewodniczącego Rady Powiatu Brzeskiego.

Iskra Szczepanów

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast