Don't Miss
Home » Sport » Łętocha zostaje w Brzesku

Łętocha zostaje w Brzesku

Zarząd Okocimskiego KS Brzesko na czele z prezesem Czesławem Kwaśniakiem rozpatrzył pozostanie Krzysztofa Łętochy na stanowisku trenera. Jak podkreśla prezes „Piwoszy”, decyzja zapadła po szerokich konsultacjach z Zarządem, Stowarzyszeniem Kibiców oraz sponsorami.

Opiekun OKS-u w Brzesku pozostał pod dwoma warunkami. Ze względu na mało satysfakcjonujące rezultaty, pensja trenera została obniżona o 10%. Zamrożona kwota pieniędzy zostanie wypłacona, jeżeli drużyna utrzyma się w I lidze. 48-latkowi postawiono także ultimatum. W pięciu pierwszych meczach rundy rewanżowej (Cracovia, Bogdanka Łęczna, Kolejarz Stróże, Zawisza Bydgoszcz, Termalica Bruk-Bet Nieciecza) brzeszczanie mają zdobyć siedem punktów. W innym wypadku władze klubu w trybie natychmiastowym rozwiążą umowę z Krzysztofem Łętochą, który przystał na te warunki. – Zdania były podzielone, to trudna decyzja, ale trener otrzymał kolejną szansę i mam nadzieję, że ją wykorzysta. Spotkałem się z nim dzisiaj i zapewniał mnie, że Okocimski w rundzie rewanżowej spiszę się na miarę oczekiwań władz klubu oraz przede wszystkim kibiców – stwierdził Czesław Kwaśniak.

Trener Krzysztof Łętocha swoją przygodę z Okocimskim rozpoczął 28 kwietnia 2009 roku. Pomimo małej zdobyczy punktowej (13) oraz przedostatniego miejsca w tabeli I ligi, otrzymał szansę dalszego prowadzenia brzeszczan.

okocimski.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast