Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Lokalne podtopienia w gminie Borzęcin – zdjęcia

Lokalne podtopienia w gminie Borzęcin – zdjęcia

Resize_of_DSCF5171-nStabilizuje się sytuacja w gminie Borzęcin. Po nocnych i porannych ulewach woda podtopiła niektóre odcinki dróg gminnych i powiatowych oraz teren prywatnych posesji. Najgorsza sytuacja była w miejscowości Łęki, gdzie potok Uszew zalał  na odcinku 800 metrów drogę powiatową relacji Przyborów – Wokowice. Droga od wczesnych godzin rannych do godzin popołudniowych była nieprzejezdna. Dojazd do Łęk możliwy był przez miejscowość Szczepanów lub Bielcza.

Problemy wystąpiły także na odcinkach dróg gminnych, czyniąc je nieprzejezdnymi. Mowa tu o odcinkach drogi Zastodola strona lewa w Borzęcinie, drogi cmentarz – Granice II w Borzęcinie,  drogi Nawsie w Przyborowie (wystąpienia potoku Szkło).  Podtopione jest  boisko sportowe wraz z placem zabaw w Przyborowie oraz boisko sportowe wraz z urządzeniami w Borzęcinie – Borku. Doszło także do podtopień na posesjach prywatnych.

Od godzin południowych nie pada, sytuacja poprawia się. Synoptycy zapowiadają jednak przelotne burze z opadami rzędu 25 mm.

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast