Don't Miss
Home » Sport » Łysa Góra – turniej piłki siatkowej kobiet

Łysa Góra – turniej piłki siatkowej kobiet

Dnia  28.XI.2012 w hali sportowej,  szkoły podstawowej w Łysej Górze odbył się  II Turniej w piłce siatkowej kobiet, o Puchar Prezesa LKS „KŁOS”  Łysa Góra, dotowany przez Zarząd Powiatu Brzeskiego.

Do turnieju zgłosiły się cztery zespoły, mecze rozgrywano systemem “każdy z każdym”.  Arbitrem zawodów był Marcin Marmol, zawodnik miejscowego klubu, na co dzień student wychowanie fizyczne na  Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie.

 Zawody stały na przyzwoitym poziomie co bez wątpienia spodobało się zgromadzonym widzom. O ostatecznym zwycięstwie w turnieju, zespołu „Czwórek”  zadecydowała ostatnia seria spotkań zawodów.  W składzie zwycięskiej drużyny znalazły się uczennice Liceum Akademickie Korpusu Kadetów w Łysej Górze.

Całości towarzyszyła sympatyczna atmosfera.   – Po ogłoszeniu wyników, kierownictwo klubu „KŁOS”  Łysa Góra: Piotr Matura, Jakub Bujak oraz ks. płk dr Marek Wesołowski, dyrektor LAKK w Łysej Górze wręczyli zespołom  pamiątkowe puchary i nagrody.

 Końcowa klasyfikacja:

  1. „Czwórki”
  2. „Jedynki”
  3. „Trójki”
  4. „Dwójki”

kłos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast