Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Łysa Góra zyska nowy parking

Łysa Góra zyska nowy parking

Końcem czerwca centrum Łysej Góry zmieni się nie do poznania. Wszystko za sprawą budowy miejsc postojowych dla samochodów osobowych, motocykli i rowerów. Inwestycja warta ponad 200 tysięcy złotych znacznie podniesie poziom bezpieczeństwa i uporządkuje komunikację w tej części miejscowości.

– Dotychczas mieszkańcy musieli parkować ,,na dziko”. O ile w pogodne dni było to w miarę możliwe, to przy opadach deszczu powstawały w tym miejscu duże kałuże oraz robiło się błoto. Dzięki realizowanej przez nas inwestycji mieszkańcy zyskają parking z prawdziwego zdarzenia, który będzie służył zarówno rodzicom dowożącym dzieci do szkoły, ale również mieszkańcom, którzy będą udawać się do pobliskiego kościoła. Zatem kolejne miejsce w naszej gminie stanie się estetyczne i co najważniejsze bezpieczne – podkreśla wójt gminy Dębno, Wiesław Kozłowski.   

Wykonawcą inwestycji jest WOLANKA Zakład Budownictwa Wodnego Drogowego i Usług Sprzętowo Transportowych Małgorzata Koczwara.

ug

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast