Nie przegap
Strona główna » Kultura » Małopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej w Borzęcinie

Małopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej w Borzęcinie

Nową propozycją kulturalną organizowaną w tym roku w Borzęcinie będzie Małopolski Festiwal Muzyki Rozrywkowej.

Imprezę zorganizuje Gmina Borzęcin wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury, przy znaczącym dofinansowaniu z budżetu województwa małopolskiego. – Chcemy promować nie tylko muzykę disco polo, ale także muzykę wykonywana przez orkiestry dęte z powiatów brzeskiego i bocheńskiego, ale również kapele biesiadne, grające muzykę weselną – mówi dyrektor GOK Piotr Kania. – Festiwal odbędzie 8 i 9 lipca. Podczas imprezy zaplanowaliśmy „Biesiadne granie” czyli przegląd zespołów grających muzykę weselną i biesiadną oraz „Orkiestrowe granie” czyli blok koncertów orkiestr dętych. Całość uzupełnią występy gwiazd wieczoru czyli zespołów disco polo, które wystąpią zarówno w sobotę i niedzielę – dodaje Piotr Kania.

IB dowiedziało się, że rozmowy trwają z zespołami Piękni i Młodzi, Masters, Defis, Basta, D – Bomb i Bayer Full. To tylko niektóre zespoły, które być może wystąpią na borzęcińskim festiwalu. Impreza jest nowa ofertą przygotowaną dla mieszkańców nie tylko naszego regionu, ale także  województwa i na pewno będzie się cieszyła dużym zainteresowaniem.    

IB

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast