Don't Miss
Home » Sport » MAŁOPOLSKI HALOWY WIELOBÓJ LA

MAŁOPOLSKI HALOWY WIELOBÓJ LA

IV i V miejsce zajęli reprezentanci PSP nr 2 w Brzesku w zawodach wojewódzkich w halowym wieloboju lekkoatletycznym, które 21.11.2018 r. odbyły się w Brzeszczach. W rywalizacji w ramach Igrzysk Dzieci, której organizatorem był Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Oświęcimiu startowały dziewczęta i chłopcy urodzeni w latach 2006-2008.

Zawodnicy zdobywali punkty w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłką lekarską oraz w sztafecie 6 x 150 m. Suma wywalczonych punktów przez poszczególnych uczniów dawała miejsce w ogólnej klasyfikacji. Występując jako reprezentacja powiatu brzeskiego, drużyna dziewcząt, pod opieką Renaty Rożkowicz uplasowała się tuż za podium. W skład zespołu wchodziły Maja Libera, Maria Koczwara, Gabriela Ryba, Rozalia Plichta, Kinga Witek, Gabriela Migdał i Julia Warkocz. Ekipa chłopców, startująca pod kierunkiem Marcina Gromadzkiego była piąta. Drużyna występowała w następującym składzie: Kajetan Filipowski, Franciszek Oleszczuk, Filip Babicz, Brunon Turlej, Igor Blecharski i Bartosz Dumański.

MG

Reklamy i banery w gazecie oraz na portalu Informator Brzeski  – tel. 608 653 909, redakcja@informatorbrzeski.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast