Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » MasterChef Junior – mali kucharze w Pałacu Goetzów

MasterChef Junior – mali kucharze w Pałacu Goetzów

Już w najbliższą niedzielę 15 kwietnia (niedziela) o godz. 20.00. w stacji TVN emisja programu kulinarnego „MasterChef Junior” (6 odcinek, 3 seria). Tym razem mali kucharze zagoszczą w Brzesku! 

Mali kucharze po raz pierwszy mogą wykazać się umiejętnościami poza studiem. W Pałacu Goetzów w Brzesku podadzą dworskie śniadania dla wymagających gości specjalnych. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny. Przygotowują ten najważniejszy posiłek dnia pod okiem Pawła Krasa. O tym, która grupa zwycięży, zadecydują pałacowi goście. Przegrani biorą udział w konkurencji eliminacyjnej. Muszą usmażyć steki. Ten, kto zrobi to najszybciej, zyska pierwszeństwo przy wyborze głównego składnika swojego kolejnego dania. Po wskazaniu ingrediencji przez wszystkie dzieciaki, rozpocznie się walka o pozostanie w kuchni MasterChefa.

MasterChef Junior to program kulinarny, którego celem jest wyłonienie talentów spośród amatorów kuchni w wieku od 8 do 13 lat. Kucharze-amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni Juniorów, nagrodę pieniężną w wysokości 15 tys. zł. Jury spośród tysięcy chętnych z całego kraju, wybiera finalistów (w 1. edycji było 14 uczestników, a pozostałych sezonach – 15 uczestników). Droga na szczyt nie będzie łatwa. Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran przygotowali dla uczestników programu długą listę wyzwań. W każdym z odcinków na małych kucharzy czekają dwie konkurencje. Dania rybne, mięsne, zupy i przepyszne desery – to tylko niektóre z nich. Dobry szef kuchni musi także udowodnić, że potrafi gotować w duecie i w plenerze. Zobaczymy co zaserwuje nam dziecięca wyobraźnia!

To nie pierwsza wizyta ekipy realizującej program MasterChef w Brzesku. W 2014 roku również gościli w Brzesku. Zadanie jakie wtedy otrzymali uczestnicy „dorosłej” edycji MasterChef polegało na przygotowaniu śniadania dla osób z ośmiu pokojów: cztery pokoje „premium” i cztery pokoje „VIP-ów”.

VIDEO

Zwiastun 6. odcinka „MasterChef Junior” <==

MasterChef  Junior przedpremierowo <==

– grafika – wipkipedia.pl

IB / TVN

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast