Nie przegap
Strona główna » Region » Matka podejrzana ws.zabójstwa zatrzymana

Matka podejrzana ws.zabójstwa zatrzymana

logo_radia_ddd3-n1Poszukiwana ws. zabójstwa dziecka matka została zatrzymana w Krakowie. Jak dowiedziało się Radio RDN Małopolska kobieta przed południem z Krakowa została przetransportowana do Tarnowa. Zatrzymana została na jednej z krakowskich ulic, gdy podeszła do przechodnia i poprosiła o telefon komórkowy.

Zadzwoniła z niego pod nr alarmowy 112,  zgłosiła gdzie jest i przyznała się do zranienia swojego syna. Policja w całym kraju  poszukiwała matkę od soboty, kiedy to kobieta zniknęła z domu, nie dając znaku życia, pozostawiając zranione dziecko. 34-letnia Anna W. jest  podejrzana w sprawie  usiłowania zabójstwa 7-miesięcznego chłopca. Prokuratura Rejonowa w Tarnowie prowadzi w tej sprawie śledztwo.  Jak już informowaliśmy, 21 września 7-miesięczy chłopiec z ranami ciętymi został znaleziony bez opieki przez swoją babcię w domu. Wiadomo tylko, że w tym czasie miała się nim opiekować poszukiwana matka. Jednak wciąż nie udało się trafić na jej ślad.  Śledztwo toczy się w sprawie usiłowania zabójstwa i spowodowania obrażeń ciała u malucha. Jak mówi Elżbieta Potoczek – Bara – rzecznik Prokuratury Okręgowej w Tarnowie – ucieczka matki chłopca świadczy na jej niekorzyść,  jednak są brane pod uwagę również inne scenariusze wydarzeń i wciąż nie wiadomo, co się naprawdę wydarzyło. 7-miesięczny chłopiec jest po poważnej operacji. Jak mówią lekarze, jego stan jest stabilny i życiu  nie zagraża już niebezpieczeństwo. Trwa jeszcze obserwacja, czy będzie w pełni sprawny ruchowo.

rdn

1 komentarz

  1. “Ws USILOWANIA zabojstwa….na szczescie dziecko zyje

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast