Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » MDP z Rylowej zwycięzcą IV Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Szczurowa

11 lutego 2018 roku odbył się IV Turniej Piłki Halowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Szczurowa. W imieniu organizatorów otwarcia zawodów dokonał Komendant Gminny ZOSP RP w Szczurowej Piotr Mikuś. Regulamin i zasady gry przedstawił pan Mariusz Potok- sędzia główny zawodów.

W obecnej edycji zmagań sportowych, brało udział dziewięć drużyn młodzieżowych, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy.

MDP Pojawie

Stojące na bardzo wysokim poziomie rozgrywki grupowe wyłoniły pary półfinałowe.

MDP Strzelce Wielkie pokonały MDP Dołęga 3-0, a MDP Rylowa wygrała z MDP Górka 1-0.

W meczu o III miejsce pomiędzy Górką a Dołęgą w regulaminowym czasie gry był remis 1-1. O miejscu na podium decydował konkurs rzutów karnych w których lepsi okazali się zawodnicy MDP Dołęga i to oni zdobyli 3 miejsce w turnieju.

Mecz finałowy to pojedynek MDP Strzelce Wielkie z MDP Rylowa. Mecz godny finału „Ligi Mistrzów” wygrała Rylowa tym samy zdobywając I miejsce w turnieju i Puchar Wójta Gminy Szczurowa.

Wójt gminy Pan Marian Zalewski wręczył drużynom pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody. W ciepłych słowach podziękował wszystkim młodym strażakom za zaangażowanie i sportową postawę, jednocześnie zaprosił już na kolejną edycję w przyszłym roku.

Słowa podziękowania kierujemy również do rodziców młodych sportowców, opiekunów i wszystkich kibiców, którzy wspaniale dopingowali zmagania sportowe.

Zarząd Gminny ZOSP RP w Szczurowej składa serdeczne podziękowania Urzędowi Gminy w Szczurowej za ufundowanie pucharów i nagród dla zawodników.