Don't Miss
Home » Wiadomości » MDP z Rylowej zwycięzcą IV Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Szczurowa

MDP z Rylowej zwycięzcą IV Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Szczurowa

11 lutego 2018 roku odbył się IV Turniej Piłki Halowej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu gminy Szczurowa. W imieniu organizatorów otwarcia zawodów dokonał Komendant Gminny ZOSP RP w Szczurowej Piotr Mikuś. Regulamin i zasady gry przedstawił pan Mariusz Potok- sędzia główny zawodów.

W obecnej edycji zmagań sportowych, brało udział dziewięć drużyn młodzieżowych, które w wyniku losowania zostały podzielone na dwie grupy.

Grupa A
MDP Wrzępia
MDP Strzelce Wielkie
MDP Strzelce Małe
MDP Górka
MDP Wola Przemykowska- Zamłynie
Grupa B
MDP Niedzieliska
MDP Dołęga
MDP Rylowa
MDP Pojawie

Stojące na bardzo wysokim poziomie rozgrywki grupowe wyłoniły pary półfinałowe.

MDP Strzelce Wielkie pokonały MDP Dołęga 3-0, a MDP Rylowa wygrała z MDP Górka 1-0.

W meczu o III miejsce pomiędzy Górką a Dołęgą w regulaminowym czasie gry był remis 1-1. O miejscu na podium decydował konkurs rzutów karnych w których lepsi okazali się zawodnicy MDP Dołęga i to oni zdobyli 3 miejsce w turnieju.

Mecz finałowy to pojedynek MDP Strzelce Wielkie z MDP Rylowa. Mecz godny finału „Ligi Mistrzów” wygrała Rylowa tym samy zdobywając I miejsce w turnieju i Puchar Wójta Gminy Szczurowa.

Wójt gminy Pan Marian Zalewski wręczył drużynom pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody. W ciepłych słowach podziękował wszystkim młodym strażakom za zaangażowanie i sportową postawę, jednocześnie zaprosił już na kolejną edycję w przyszłym roku.

Słowa podziękowania kierujemy również do rodziców młodych sportowców, opiekunów i wszystkich kibiców, którzy wspaniale dopingowali zmagania sportowe.

Zarząd Gminny ZOSP RP w Szczurowej składa serdeczne podziękowania Urzędowi Gminy w Szczurowej za ufundowanie pucharów i nagród dla zawodników.

Galeria zdjęć <==

szczurowa.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast