Don't Miss
Home » Kultura » Melomaluchy w Brzesku!

Melomaluchy w Brzesku!

Centrum Sztuki Mościce oraz Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku zapraszają najmłodszych mieszkańców Miasta i Gminy Brzesko (w wieku od 6 do 12 lat – oczywiście wraz z rodzicami) w niedzielę 3 grudnia o godz. 18.00 na spotkanie z muzyką klasyczną w ramach projektu „Melomaluchy”. Mile spędzone popołudnie będzie z pewnością impulsem do dalszego odkrywania tej dziedziny sztuki zarówno przez najmłodszych melomanów, jak i ich rodziców. 

„Melomaluchy” to rodzinne spotkanie z muzyką klasyczną. Będzie słuchanie, wspólne granie i zabawa. Dowiemy się skąd bierze się muzyka, jak się ją robi, co w niej słychać i jak słuchać aby była fajna.

Rodzice będą poproszeni o zadbanie o odpowiedni strój adekwatny dla publiczności koncertowej.

Do projektu „Melomaluchy” organizator – Centrum Sztuki Mościce – zaangażował profesjonalnych muzyków, absolwentów Akademii Muzycznych, na co dzień prowadzących aktywną działalność koncertową.  Dla zgromadzonej publiczności zagrają muzycy  z zespołu Arso Ensemble. Koncert i zabawy muzyczne poprowadzi Anna Podkościelny-Cyz – doświadczony pedagog, muzyk, miłośniczka dzieci i wiolonczeli.

Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz budżetu Województwa Małopolskiego.

Koncert odbędzie się w sali audytoryjnej w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym – 3 grudnia (niedziela) o godz. 18.00. Obowiązuje strój wizytowy (zarówno małych jak i dużych melomanów).

Wstęp wolny!

Serdecznie zapraszamy!

CSM / IB

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast