Don't Miss
Home » Wiadomości » Mikołajkowe spotkanie w przedszkolu Strzelcach Wielkich

Mikołajkowe spotkanie w przedszkolu Strzelcach Wielkich

Wtorkowe popołudnie, 12 grudnia w przedszkolu w Strzelcach Wielkich minęło pod znakiem świątecznego nastroju i szczerych uśmiechów. Rada Rodziców przygotowała dla najmłodszych świąteczne spotkanie z Mikołajem.

Zgromadzonych gości powitała Pani Ewa Król – opiekun przedszkola w Strzelcach Wielkich. Tuż po godz. 15:00 rozpoczął się spektakl przygotowany przez teatrzyk Kalejdoskop z Krakowa opowiadający o Świętym Mikołaju i jego zapracowanym Elfie. Oprócz uśmiechów i emocji była to opowieść niosąca ważne przesłanie: ,,Każdy ma w swoim sercu odrobinkę dobra i życzliwości, każdy ma swoje marzenia, które sprawiają, że jego życie nabiera sensu. Nigdy nie należy się poddawać bowiem pomoc może nadejść z najmniej spodziewanej strony”.

Po zakończonym spektaklu Mikołaj rozmawiał z maluchami i rozdawał prezenty. Święty wręczył łakocie również pracownikom przedszkola, którym rodzice chcieli podziękować za codzienną pracę i opiekę nad maluchami.

To cudownie móc organizować takie wydarzenia. Wiem, jak to jest patrzeć na zadowolonego maluszka. Łezka w oku zakręciła się nie raz – mówi przewodnicząca Rady rodziców, Pani Beata Drabik.

Finałem Mikołajowego spotkania były zabawy z animatorem.

IB

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast