Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Młodzieżowy Międzyszkolny Turniej Strzelecki w Brzesku rozegrany

Młodzieżowy Międzyszkolny Turniej Strzelecki w Brzesku rozegrany

20-lecie istnienia Koła Ligi Obrony Kraju przy Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku było doskonałą okazją do zorganizowania zawodów strzeleckich. 13 listopada na policyjnej strzelnicy pojawili się młodzi pasjonaci strzelectwa gotowi rozegrać „Młodzieżowy Międzyszkolny Turniej Strzelecki”. Do rywalizacji stanęło pięć drużyn z następujących szkół:

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku pod kierownictwem Doroty Tomczyk

2. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku pod kierownictwem Andrzeja Tyrkla

3. Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Brzesku pod dowództwem aspiranta Krystiana Bartusiaka

4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie pod kierownictwem Izabeli Ancukiewicz

5. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczurowej pod kierownictwem Józefa Halika

Patronat nad zawodami objęli: Zarząd Powiatowy LOK Brzesko, Starostwo Powiatowe w Brzesku, Gmina Czchów, Gmina Brzesko, Gmina Szczurowa, Gmina Gnojnik, fundując również nagrody dla uczestników turnieju.

Miłośnikom sportu strzeleckiego przypomniano zasady bezpieczeństwa w zakresie posługiwania się bronią palną oraz podczas pobytu na strzelnicy. Zaprezentowano też jednostki broni palnej oraz elementy wyposażenia używanego przez Policję.

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku. Kolejne lokaty, w zaciętej rywalizacji, zajęli: Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Brzesku, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Brzesku, Zespół Szkół w Szczurowej.

Najcelniejszym okiem w konkurencji indywidualnej mogła się poszczycić Magdalena Modrzewska, która jak się okazało po raz pierwszy miała kontakt z bronią. Trafiając 3×10 zapewniła sobie pierwsze miejsce na podium. Tuż za nią uplasowali się Bartosz Kobyłecki i Kamil Skoczek.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy i życzymy samych celnych strzałów na przyszłość.

KPP Brzesko

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast