Don't Miss
Home » Wiadomości » Mobilne Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich „Kolping” w Dębnie

Mobilne Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich „Kolping” w Dębnie

kolpingZapraszamy chętne osoby do skorzystania z oferty Mobilnego Centrum Porad Prawnych i Obywatelskich „Kolping” w Dębnie.

Centrum udziela bezpłatnej pomocy prawnej każdej osobie, która będąc w ciężkiej sytuacji życiowej, nie jest w stanie samodzielnie rozwiązać swoich problemów w zakresie prawnym, a sytuacja materialna nie pozwala na skorzystanie z odpłatnej pomocy.

Bezpłatne porady prawne i obywatelskie udzielane są z zakresu: prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego i prawa pracy. Porady dotyczą także tematyki ubezpieczeń społecznych, zasiłków, spraw mieszkaniowych, zadłużeń, niepełnosprawności i wielu innych. W ramach porad prawnik może pomóc przygotować pismo lub wypełnić formularz.

Udzielane porady są bezpłatne!

Mobilne Centrum Porad „Kolping”

Urząd Gminy Dębno

27.10.2014 (poniedziałek), godz. 13.00 – 18.00

Szczegółowe informacje i zapisy:  tel. 606 646 972

Działanie podejmowane są w ramach Projektu „Z pożytkiem dla Obywatela. Tworzenie warunków rozwoju bezpłatnego poradnictwa prawnego i obywatelskiego” współfinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast