Nie przegap
Strona główna » Sport » Moto-Mikołaje 2012 – zdjęcia

Moto-Mikołaje 2012 – zdjęcia

2 grudnia już po raz drugi Bractwo Motocyklistów z Brzeska zorganizowało akcję “Moto-Mikołaje”. Była to kolejna już impreza przygotowana przez motocyklistów dla dzieci z Domu Dziecka w Jasieniu.

Przygotowania do imprezy relacjonuje Szymon Strojny:

– Jako, że wiedzieliśmy już jak zabrać się za organizację, a równocześnie zgłosiło się bardzo dużo chętnych do pomocy, to wszystko zostało idealnie dopięte na ostatni guzik.

Nad terminem długo wcześniej debatowaliśmy i ostatecznie wybraliśmy niedzielę 2 grudnia. Jak się później okazało wpasowaliśmy się idealnie, bo był to już chyba ostatni ciepły i słoneczny weekend.

Zbiórka została ustalona jak to już mamy w zwyczaju na stacji Statoil. Do oficjalnego rozpoczęcia imprezy o godz. 10:30 zebrało się ok. 60 motocyklistów ujeżdżających ponad 40 ryczących i świecących “reniferów” oraz 1 szalone buggy.

Zwartą grupą przejechaliśmy do Domu Dziecka w Jasieniu. Każdy z podopiecznych otrzymał bardzo słodki upominek od Brzeskich Moto-Mikołajów. Jako, że pogoda dopisywała i słoneczko miło przygrzewało, każdy  mógł liczyć na krótką przejażdżkę motocyklem oraz buggy. Aż do godz. 12:30 zabawialiśmy dzieci, a następnie po bardzo serdecznym pożegnaniu przejechaliśmy wszyscy przez miasto na brzeski Rynek.

Tam każdy przechodzień miał szansę oglądnąć pięknie przystrojone na tą okazję motocykle, zrobić sobie zdjęcie na motocyklu z “Moto-Mikołajem”, a także otrzymać przepysznego cukierka na osłodę nadchodzących  zimowych dni. Przejeżdżający kierowcy “puszek” oprócz tego dostawali od nas także specjalnie dla nich przygotowane rózgi, aby w najbliższym sezonie pamiętali o wszystkich motocyklistach.

Po kolejnej bardzo udanej akcji “Moto-Mikołaje” udaliśmy się do swoich domów by nasze maszyny odstawić do garaży, gdzie spokojnym snem zimowym będą oczekiwać na kolejny sezon motocyklowy.

Już teraz zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich w czerwcu na “Motocyklowy Dzień Dziecka”, a także za rok na kolejną edycję “Moto-Mikołajów”.

Bardzo serdeczne podziękowania za organizację imprezy dla:
Abka, Admina, Bandyty, Leona, Norka, Kordusia, Oskara, Wiktora, Kilofa, Kaczora, Gosi oraz wszystkich uczestników, a także tych którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że dziś możemy wspominać naszą akcję z uśmiechem na ustach

Szymon Strojny /IB

Foto. Bogusław Hajduk IB

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast