Nie przegap
Strona główna » Sport » Moto-Mikołaje

Moto-Mikołaje

4 grudnia brzescy motocykliści zorganizowali akcję “Moto-Mikołaje”. Podobne akcje co rok organizowane są w całej Polsce.

Cały tydzień poprzedzający imprezę upłynął na przygotowaniach, ustaleniach i rozpowszechnianiu akcji wśród okolicznych motocyklistów. Kilku członków  Bractwa Motocyklistów zdecydowało się również przygotować specjalne rózgi dla kierowców samochodów.

Akcję “Moto-Mikołaje” rozpoczęła się na parkingu przy stacji paliw Statoil. Pojawiło się 36 Mikołajów oraz 4 wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju Panie Mikołajowe. Do swojej dyspozycji mieli łącznie 29 “reniferów” i 2 pary “sań”.  Na miejscu zorganizowana została zbiórka pieniędzy, która została przeznaczona na słodycze – łącznie 333 zł z groszami.
Po godz. 10 cała ekipa Moto-Mikołajów udała się do Domu Dziecka w Jasieniu gdzie przez ponad godzinę wspólnie z wychowankami dobrze się bawili – m.in. wożąc je na swoich wiernych “reniferach”. Wszystkie dzieci były bardzo zadowolone i nie chciały zsiadać z motocykli. Jak mówią pomysłodawcy imprezy – na pewno spełniliśmy tego dnia kilka dziecięcych marzeń.

Kolejnym punktem na trasie był Rynek w Brzesku, gdzie każdy z przechodniów mógł oglądnąć motocykle, zrobić sobie wspólne zdjęcie i dostać słodki podarunek od moto-mikołajów.  Wszyscy kierowcy samochodów dostawali ponadto wraz z cukierkiem również rózgę – tak by pamiętali o motocyklistach przez cały rok.

Po całej akcji brzescy motocykliści wspólnie przejechali po ulicach miasta na parking pod kościołem Miłosierdzia Bożego, gdzie rozdawali ostatnie słodycze i wymieni się wrażeniami z akcji.

Całą imprezę wszyscy na pewno będą wspominać bardzo długo z uśmiechem na ustach.

Galerie zdjęć
Zdjęcia – Adamos

Zdjęcia – tadek369

Zdjęcia – wovskee

Zdjęcia – Czesio

www.motocykle-brzesko.pl

IB / Motocykliści Brzescy

Podobne artykuły
“%RELATEDPOSTS%”

1 komentarz

  1. haha pierwszy 😛

    Cieszy mnie że udało się nam zorganizować tą akcje 🙂 dziękuje wszystkim za zaangażowanie i wspólną bezpieczną zabawę 🙂 to świetne uczucie móc dać dzieciakom i nie tylko, choć trochę radości cukierkiem, rózgą czy przejażdżką na motocyklu 🙂

    DZIĘKUJE i życzę dużo radości i bezpieczeństwa na drogach w nowym 2012 roku 🙂

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast