Don't Miss
Home » Region » Nabór do III edycji warsztatów wokalnych Sing & Record

Nabór do III edycji warsztatów wokalnych Sing & Record

plakat_3_edPo sukcesie dwóch edycji warsztatów wokalnych Sławka Ramiana jesienią ruszają kolejne. Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem uczestników, a koncerty finałowowe z udziałem uczestników i profesjonalnych muzyków zgromadziły komplet publiczności.

Nabór uczestników do III edycji warsztatów wokalnych Sing & Record odbędzie się w siedzibie Tarnowskiego Centrum Kultury (Rynek 5) 11 października 2014 r. o godzinie 18:00.

Współorganizatorem wydarzenia jest Tarnowskie Centrum Kultury. Za stronę muzyczną projektu odpowiedzialny jest Grzegorz Gawlik – autor muzyki do spektakli teatralnych (m.in. „Discoperon”, „Mały Książę”, „Najwyższy Czas”), który razem ze Sławkiem stworzy repertuar zespołu.

Sławek Ramian jest zawodowym muzykiem i wokalistą. Jako trener wokalny i co-producent współpracuje w międzynarodowym projekcie muzycznym „Łobuziaki”. Był laureatem „Szansy na Sukces”, uczestnikiem show „Bitwa na Głosy” i „The Voice of Poland”.

Kontakt z prowadzącym – Sławkiem Ramianem poprzez facebook’owy profil Sing & Record.

www.facebook.com/SingRecord

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast