Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » NABORY DLA GRANTOBIORCÓW BĘDĄ POWTÓRZONE

NABORY DLA GRANTOBIORCÓW BĘDĄ POWTÓRZONE

Jak już informowaliśmy, 25 września zakończono przyjmowanie wniosków na powierzenie realizacji projektów grantowych z ramach zakresów: „Wyposażenie podmiotów działających w sferze kultury” oraz „Działania sportowe i/lub rekreacyjne”. Jednak w związku z tym, że zbyt mała liczba złożonych wniosków nie pozwoliłaby w pełni zrealizować wskaźników wynikających z LSR, decyzją Zarządu „Kwartetu” odstąpiono od oceny i wyboru grantobiorców.

Zarząd Stowarzyszenia „Kwartet na Przedgórzu” na swoim posiedzeniu 4 października 2017 roku postanowił w zaistniałej sytuacji odstąpić od oceny wyboru grantobiorców. Jednocześnie ustalono, że nabory w powyższych zakresach zostaną przeprowadzone ponownie. Nowy termin przyjmowania wniosków to 19.10.2017 r. – 6.11.2017 r.

W porównaniu do naborów przeprowadzonych we wrześniu, nastąpi zmiana w naborze z zakresu „Wyposażenie podmiotów działających w sferze kultury”. Mając na uwadze fakt, że powyższy nabór nie spotkał się z oczekiwanym zainteresowaniem, postanowiono pomniejszyć limit dostępnych środków z 80 000 do 40 000 zł, obniżając tym samym również poziom koniecznych do zrealizowania wskaźników – z 8 do 4. Pozostała kwota zostanie przeznaczona na nabór, który zaplanowano ogłosić w pierwszym półroczu 2018 roku.

W naborze z zakresu „Działania sportowe i/lub rekreacyjne” nie dokonano takiej zmiany, pozostawiając wcześniej planowany limit środków (48 000 zł) i utrzymując poziom wskaźników (8).

Zwracamy się więc z apelem do tych wnioskodawców, którzy we wrześniu składali wnioski, by złożyli je ponownie. Natomiast ci, którzy nie zdążyli ich wówczas przygotować, by teraz nie przegapili okazji. Oczywiście, można skorzystać z doradztwa, którego codziennie udzielają pracownicy Biura LGD (Siedziba Stowarzyszenia – Waryś 327 A; tel. 14 684 66 66).

Formularze wniosku oraz pełna dokumentacja naborów:

KNP

 

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast