Nie przegap
Strona główna » Wiadomości » Narada roczna – policjanci podsumowali miniony rok

Narada roczna – policjanci podsumowali miniony rok

23. stycznia 2017 r. w brzeskiej jednostce odbyła się narada roczna, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Brzesku insp. Roman Gurgul podsumował wyniki pracy policjantów za ubiegły rok. W naradzie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robert Nowakowski, Wicestarosta Brzeski Ryszard Ożóg oraz kadra kierownicza Policji w Brzesku.

Szef brzeskiej jednostki dokonał oceny stanu bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu brzeskiego za miniony rok. Wyniki pracy policjantów w zakresie wykrywalności ogólnej i przestępstw kryminalnych są bardzo wysokie i plasują komendę w „czołówce” jednostek województwa małopolskiego.

Insp. Roman Gurgul skierował słowa uznania i podziękowania dla funkcjonariuszy i pracowników komendy, podkreślając, że takie wyniki działania to efekt ich wytężonej pracy. Podziękował lokalnym samorządom za dotychczasowe wsparcie i wspólne działania, licząc, że przyczynią się one do szybkiej realizacji budowy nowej siedziby.

Wicestarosta Brzeski Ryszard Ożóg z uznaniem odniósł się do wysokich wyników pracy brzeskich policjantów, które przekładają się na większe poczucie bezpieczeństwa lokalnej społeczności

Głos zabrał również Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robert Nowakowski, który podziękował władzom samorządowym, doceniając aktywne wspieranie brzeskiej jednostki Policji, szczególnie w staraniach o nową komendę. Insp. Robert Nowakowski podsumował działania małopolskich policjantów i omówił priorytetowe przedsięwzięcia na kolejne lata. Konkludując podkreślił, że małopolscy policjanci doskonale wywiązali się z zadania zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom Światowych Dni Młodzieży.

Zdjęcia <==

KPP Brzesko

1 komentarz

  1. imię i nazwisko

    Bardzo dziękujemy nasze brzeskiej milicji za poprawę naszego bezpieczeństwa. Szczególne podziękowania kieruję do Funkcjonariuszy , którzy tak troskliwie karają mandatami pieszych za przechodzenie w miejscach “niedozwolonych”.
    Mógł mnie spałować , aresztować , a tylko dał mandat. Pozdrawiam również jego przełożonych , będących zapewne w potrzebie przed świętami. Życzę wam bardzo wizyty np . w UK , gdzie Policjant ma szacunek społeczny , bo np. zatrzyma się w korku i pomoże popchnąć starego grata ,który nie odpala , a z ludźmi przechodzi nawet na czerwonym , jeżeli nic nie jedzie….Szkoda gadać , im dalej na zachód tym “służby” nie służą.

    PS. Zapraszam na wioskę , mamy jedno jedyne przejście , zarobicie majątek.

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast