Don't Miss
Home » Wiadomości » NEONET w Brzesku – Wielkie Otwarcie w nowej lokalizacji

NEONET w Brzesku – Wielkie Otwarcie w nowej lokalizacji

NEONET – jeden z liderów branży RTV/AGD – stawia na nowoczesne rozwiązania i przenosi się z ulicy Królowej Jadwigi 3a do nowo powstałego budynku przy ulicy Kościuszki 66g. Sklep zainauguruje swoją działalność pod nowym adresem już w najbliższy czwartek o godzinie 9:00. Tego dnia podczas imprezy Wielkiego Otwarcia na odwiedzających będą czekały liczne atrakcje i gratisy. Na co jeszcze mogą liczyć klienci?

18 stycznia warto pojawić się w sklepie wcześnie rano. Pierwszych 50 osób zostanie nagrodzonych bonami o wartości 50 i 100 zł, które umożliwią zrobienie zakupów w zniżkowych cenach. To jednak nie wszystko – na klientów będzie czekało również wiele nowych produktów i atrakcyjne promocje. Jak zapewniają przedstawiciele NEONET – również sam nowy salon przyniesie parę pozytywnych zaskoczeń.

W naszym nowym sklepie będzie można znaleźć znany już asortyment sprzętów gospodarstwa domowego i urządzeń elektronicznych, ale również wiele nowości – mówi Wojciech Popadiak, regionalny kierownik sprzedaży NEONET. – Dostęp do całej oferty będzie znacznie ułatwiony dzięki ekspozycji otwartej, witrynie umożliwiającej podejrzenie produktów z poziomu ulicy oraz zastosowaniu innych nowoczesnych rozwiązań z zakresu projektowania wnętrz. Naszymi atutami są również parking i lokalizacja – sklep jest położony w pobliżu jednego z najbardziej ruchliwych węzłów komunikacyjnych. Za obsługę będzie odpowiadała doświadczona i wyspecjalizowana załoga – dodaje.

Warto także podkreślić, że bliskość nowego salonu to ułatwienie dla klientów robiących zakupy przez Internet. Produkty wybrane z blisko 17 000 urządzeń elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT można zamówić poprzez stronę internetową www.neonet.pl i bezpłatnie odebrać w sklepie nawet w ciągu godziny!

Sklep będzie czynny 7 dni w tygodniu – od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 20:00, w niedziele od 10:00 do 18:00.

***

Grupa NEONET jest jednym z liderów rynku AGD, RTV, IT, akcesoria i multimedia. Powstała w 1991 roku w Polsce i obecnie skupia sieć blisko 300 salonów sprzedaży w całym kraju. Oferuje najwyższej klasy markowe produkty zarówno w swoich sklepach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym www.neonet.pl. Misją Grupy NEONET jest, by Klienci dokonali najlepszego dla siebie wyboru sprzętu RTV, AGD i IT oraz mogli w pełni cieszyć się jego funkcjonalnością. Wysoki poziom usług i zaufanie Klientów przyniosły Grupie NEONET wiele znaczących nagród i wyróżnień, m.in.: Gwiazda Jakości Obsługi, Laur Klienta i Konsumenta czy tytuł Created in Poland Superbrands. W 2016 roku NEONET dołączył do międzynarodowej grupy zakupowej E-Square.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast