Don't Miss
Home » Wiadomości » Nest Bank dla Najmłodszych w Brzesku

Nest Bank dla Najmłodszych w Brzesku

Już za kilka dni najważniejsze święto najmłodszych, czyli Dzień Dziecka. Z tej okazji 3 czerwca w Brzesku odbędzie się Piknik Rodzinny pod patronatem burmistrza. W wydarzeniu będzie uczestniczyć również Nest Bank, zapewniając dodatkowe atrakcje.

Mimo że Dzień Dziecka obchodzimy 1 czerwca, Piknik odbędzie się 3 czerwca, w niedzielę, aby mogły wziąć w nim udział całe rodziny. Wśród niespodzianek przygotowanych przez organizatorów każde dziecko, młodsze czy starsze, znajdzie coś dla siebie. Impreza odbędzie się na stadionie piłkarskim OKS w godzinach 11.00-17.00. Będzie grill, lody, popcorn, świetna atmosfera i rozmaite atrakcje! 

W programie jest m.in. fitness dla dzieci i dorosłych, pokaz magii w wykonaniu iluzjonisty, warsztaty naukowe i kulinarne, przejażdżki na kucyku, pokaz policyjnych motocykli i radiowozów, turniej piłki nożnej, mobilne miasteczko rowerowe dla najmłodszych.

Lokalna placówka Nest Banku przygotowała dodatkowe atrakcje, m.in. rozstrzygnięcie konkursu z kolorowankami, w którego zorganizowaniu wzięły udział także szkoły w Gminie Brzesko, Urząd Miasta Brzesko oraz lokalne sklepy Śnieżka i Domers.

Autorzy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody – wśród nich znajdują się m.in. hulajnoga, rower, rolki itp. Oprócz rozstrzygnięcia konkursu na stanowisku Nest Banku będą czekały także inne atrakcje, dzięki którym dzieci będą się dobrze bawić i poszerzyć swoją wiedzę o finansach.

Piknik Rodzinny: 3 czerwca (niedziela), ul. Okocimska 34 (stadion piłkarski OKS), godzina: 11.00-17.00.

KK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast