Nie przegap
Strona główna » Sport » Nowa trybuna oddana do użytku

Nowa trybuna oddana do użytku

Zakończyło się montowanie nowej trybuny na stadionie przy ul. Okocimskiej 34, która będzie mogła pomieścić 150 osób.

Jest to kolejny etap przygotowań zespołu z Brzeska na to, aby otrzymać licencję na grę w I lidze na własnym terenie. Wcześniej wymienione zostało ogrodzenie, powiększono sektor dla kibiców gości, wymalowano i dodano blisko 500 krzesełek, a także wyremontowano szatnie dla piłkarzy i prysznice. Wizytacja członków Komisji ds. Licencji została przełożona na przyszły tydzień. W poniedziałek władze klubu będą umawiały się z przedstawicielami Polskiego Związku Piłki Nożnej na kolejny termin wizytacji i lustracji brzeskiego obiektu.

–Kolejnym etapem będzie wdrażanie systemu identyfikacji kibiców, którego koszt pokrywa Burmistrz Miasta Brzeska Grzegorz Wawryka.  Stadion w Brzesku zmienił się nie do poznania. Myślę, że przyjazd Komisji Licencyjnej będzie tylko formalnością. W tym miejscu chciałbym podziękować Burmistrzowi, firmie Janusza Nalepy, byłego w-ce prezesa klubu oraz Markowi Puzi za ogromny wkład pracy w przygotowaniu stadionu do rozgrywek pierwszoligowych – dziękuje prezez OKS-u Czesław Kwaśniak.

Galeria zdjęć <==

okocimski.com

Zostaw odpowiedź.

Twój adres email nie będzie opublikowany.Pola wymagane *

*

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.

Zwiększ czcionkę
Zmień kontrast